Antimder 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Antimder 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Tarihinde Antalya Ramada Plaza’da geçekleştirilen ANTİMDER 5. Olağan Genel Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Acar ’in açılış konuşmasıyla başladı. Geçmiş dönemde Başkanlık görevi üstlenen Başkanlara ve Yönetim Kurullarına ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra kendisi ile birlikte 2 yıl boyunca çalışmış olan Yönetim Kurulu Üyelerine de teşekkürlerini sundu. Başkanın konuşmasını tamamlamasının ardından Divan Kurulu seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Mustafa Üstem seçilirken Yasin Tuza ve Musa Can ‘da Kâtip üye olarak oy birliği ile seçildi. Divan Başkanı 1 dk saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasını istedi ve akabinde faaliyet raporu okundu. Gerçekleştirilen slâyt sunum ile de görsel olarak 2 yıllık süreç üyelere tekrardan hatırlatıldı. Divan Başkanı Mali Tablo hakkında bilgi vermek üzere sözü Yönetim Kurulu Mali Yönetmeni Ayhan Özdoğan ‘ a sözü bıraktı. Mali Yönetmen Ayhan Özdoğan 2012-2014 Döneminde ANTİMDER ‘in gelir ve giderleri hakkında üyeleri bilgilendirdi. Denetleme Kurulu Raporunu okumak üzere Denetleme Kurulu Başkanı Şahabettin Öztekin ’ e söz verildi. Divan Başkanı Denetleme, Faaliyet ve Mali Raporların ibrasını istedi. Raporların ibrası oy birliği ile kabul edildi.

Divan Başkanı Mustafa Üstem Yönetim Kurulu Asil ve Yedek, Denetleme Kurulu Asil ve Yedek, TİMFED Delege Asil ve Yedek olmak üzere seçimlere geçti. Liste olup olmadığı soruldu ve tek liste ile seçimi tamamladı. Listeyi Genel Kurulun onayına sundu gerekli onayın alınmasının ardından seçilmiş olan İlhan Kurtar, Ayhan Özdoğan, İsmail Volkan, Ahmet Bilgiç,Talat Doğan,Osman Güngör,Musa Can ‘ı tebrik ederek hayırlı ve uğurlu olmasını diledi ve toplantının kapanışını gerçekleştirdi.

Genel Kurul’dan sonra 06.02.2014 Tarihindeki Yönetim Kurulu toplantısında gerçekleştirilmiş olan görev dağılımında ise İlhan Kurtar Yönetim Kurulu Başkanı, İsmail Volkan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Ahmet Bilgiç Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Ayhan Özdoğan Yönetim Kurulu Mali Yönetmeni, Talat Doğan Yönetim Kurulu Genel Sekreteri, Osman Güngör ve Musa can ’da Yönetim Kurulu Asil Üyeleri olarak  görev aldılar.

 

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest