ANTİMDER ARALIK AYI OLAĞAN TOPLANTISI ÖZETİ

ANTİMDER Aralık Ayı Olağan Toplantısı 16.12.2015 Tarihinde Antalya Ramada Plaza’da gerçekleşti. Toplantıya AYKA ( Aktif Yaşam Koçluk Akademisi )  Eğitmenlerinden Özlem Özcan Sezer katılım sağladı. “Kurumlarda Sürdürülebilir Başarı Nasıl Sağlanır?”  konulu eğitim gerçekleşti.

ANTİMDER Üyelerinin yanı sıra sektörde faaliyet gösteren firmaların da katılım sağladığı eğitim başarıyla tamamlandı.

ARALIK Ayı olağan toplantısı ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kurtar ‘ın açılış konuşmasıyla başladı. Yılın son toplantısında bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Kurtar, ANTİMDER ‘de bir dönem in daha bittiğini ve Ocak Ayı içerisinde yapılacak olan Genel Kurul ile yen, yönetim Kurulunun seçileceğini ve göreve başlayacağını söyledi.

Toplantının gündem maddesi olan  “Kurumlarda Sürdürülebilir Başarı Nasıl Sağlanır?”  konulu eğitimi gerçekleştirmek üzere sözü AYKA Eğitmenlerinden Özlem Özcan Sezer ‘e sözü bıraktı.

Şirketlerde kurumsallık, çalışan analizi, şirket profil analizi gibi konulara değinen Özlem Hoca yaklaşık 1,5 saatlik eğitim gerçekleştirdi. Soru- Cevap bölümü ile devam eden toplantı ANTİMDER Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Volkan ‘ın Özlem Sezer ‘ e plaket takdimi ile son buldu.

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest