Antimder Ekim Ayı Olağan Toplantısında “11 Kasım 2014 Timfed Zirvesi” Gündem Maddesiydi.

Antimder Ekim Ayı Olağan Toplantısında “11 Kasım 2014 Timfed Zirvesi” Gündem Maddesiydi.

ANTİMDER Ekim Ayı Olağan Toplantısı 16.10.2014 tarihinde Bostik Türkiye sponsorluğunda Antalya Ramada Plazada yaklaşık 60 kişilik katılımla gerçekleşti.

Toplantıya ANTİMDER ile birlikte İstanbul TİMDER, Ankara TİMKODER, Denizli DİMSİAD‘in de kurucu üyesi olduğu TİMFED( Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu ) Yönetim Kurulu üyeleri katılım sağladı.11 Kasım 2014 Tarihinde İstanbul Cevahir Otel’de gerçekleştirilmesi planlanan sektörel zirve toplantının gündem maddesiydi.

ANTİMDER Ekim Ayı Olağan Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kurtar ’ın açılış konuşması ile başladı. Başkan konuşmasında ; “ANTİMDER Ekim Ayı Olağan toplantımıza hoş geldiniz. Değerli Üyelerimiz bugün bizlerle bir arada olan Federasyonumuzun değerli başkanlarına Olağan Toplantımıza da katılım sağladıkları için teşekkür ediyorum. Bugün TİMFED Yönetim Kurulu Toplantısını Antalya’da gerçekleştirdik.13.30 ‘da ATSO Başkanımız Sn. Çetin Osman Budak heyetimizi kabul etti. Gündemimiz aynıydı 11 Kasım 2014 Zirve. Sektörümüzden yüksek katılımla gerçekleştirmek istediğimiz zirve için ATSO Başkanımızdan destek istedik.

Akabinde ATSO salonlarından birini bizlerin kullanımına açtı ve TİMFED Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik.  Toplantımızı tamamlamamızın ardından yakın zamanda açılışı yapılacak olan Birlik Yapı mağazasını ziyaret ettik.Geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Ender Kuzucu bizleri misafir etti.

Geçmiş dönem Başkanımız Süleyman Acar’ın yakında açılışını gerçekleştirecek olduğu Termesos Bulvarı mağazasını ziyaret ettik.Akabinde de siz değerli üyelerimizle federasyonumuzu bir araya getirip Zirve ile ilgili konuşmak istedik.Tabii bu akşam derneğimizin bu olağan toplantısına sponsor desteği sağlayan Bostik Türkiye Ürün Müdür Gözde Berber ve Antalya Bölge Müdürü Salih Lafçı da aramızda, kendilerine de şimdiden hem katılımları hem de destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi.

Toplantı Bostik Türkiye ürün müdürü Gözde Berber’in firmasını ve ürünlerini tanıtan slayt sunum ile devam etti.Bostik Türkiye tanıtımını tamamlamasının ardından TİMFED Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik ‘in konuşmasıyla devam etti.İnşaat Sektöründe riskler, sorunlar ve küresel fırsatlar ‘ın gündem maddesi olacağı TİMFED Zirve ‘ye Başbakan ile birlikte 2 Bakan, İTO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Ülkemizin önde gelen dernek başkanlarının katılım sağlayacağı konusunda bilgilendirdi.

Zirve Danışmanı Sn. Muhammet Atilla Sevim ‘in slayt sunumu eşliğinde 11 Kasım 2014 TİMFED Zirvesine ANTİMDER Üyeleri de davet edildi.Toplantımız ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İhan Kurtar’ ın Bostik Türkiye Ürün Müdürü Gözde Berber’ e toplantımıza katılımından ve de derneğimize sağlamış oldukları katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etmesi ile son buldu.

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest