Antimder Mart Ayı Olağan Toplantısı

Antimder, Mart Ayı Olağan Toplantısında Chp Adaylarını Ağırladı.

Yönetim Kurulumuzun almış olduğu kararla, yerel seçimler öncesinde siyasi parti adaylarıyla bir araya gelinmesine ve dernek üyelerimizle tanışma toplantıları düzenlenmesine verilmiş olan karar neticesinde, tanışma toplantılarının ikincisinin geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Süleyman Acar ‘ın sponsorluğunda 04 Mart 2014Salı günü Antalya Ramada Plaza’da organize edilmiştir.

CHP İl Başkanı Devrim Kök, CHP İl Sekreteri Gülsüm Kurupınar, CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ümit Uysal, CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner ve katılım sağlamıştır.ANTİMDER Mart Ayı Olağan Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kurtar ’ın açılış konuşması ile başlamıştır. Başkan konuşmasında ; “ANTİMDER 2004 yılı Ocak ayında TİMDER’ in ısrarlı yaklaşımları ile bölgemizde sektörümüzü oluşturan meslektaşlarımızı bir arada toplamak amacı ile 11 kurucu üyemiz olan Bülent Kuzu, Muzaffer Akay, Mustafa Üstem, Özkan Işıldar, Ali Kıvrak, Abdullah Çokbenli, Uğur Çoban, İlhan Kaplan, Metin Hilal, Orhan Oflaz, Kerim Akkaya’ nın önderliğinde kurulmuştur . 10 Yılda da Antalya ‘da bulunan 2000 dernekten, üyeleri ile iletişimi güçlü, düzenli Olağan Toplantılar organize eden,8 dernekten biri olarak anılmaya başarmıştır.

– 27.02.2007 Tarihi itibari ile kurulmuş olan TİMDER ‘ler ( TİMDER- İstanbul, TİMKODER- Ankara, ANTİMDER- Antalya, BURTİMDER- Bursa, DİMSİAD- Denizli ) bir araya gelerek TİMFED ( Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu ) kuruldu. Her ay gerçekleştirdiğimiz TİMFED Yönetim Kurulu Toplantıları ile de Federasyonumuzu daha ileriye taşımak için çalışmalara devam etmekteyiz.

-Bizlerde görev aldığımız 04.02.2014 tarihinden itibaren İlhan Kurtar Başkanlığında, İsmail Volkan ve Ahmet Bilgiç ‘in Başkan Yardımcılığında, Ayhan Özdoğan ‘ın Mali Yönetmenliğinde, Talat Doğan ‘ın Genel Sekreterliğinde Osman Güngör ve Musa Can’ ın da asil üyeliğinde 06.02.2014 tarihi itibari ile göreve başladık.

ANTİMDER ‘i daha da ileriye taşımak için çalışmalar yapacağız. Demiştir.

İlhan Kurtar’ ın konuşmasını tamamlamasının ardından sırasıyla CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ümit Uysal, CHP İl Başkanı Devrim Kök konuşmalarını gerçekleştirmiş hedefleri hakkında ANTİMDER üyelerini ve katılımcıları bilgilendirmiştir.

Yaklaşık 80 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantı karşılıklı soru cevaplarla devam etmiştir.

 

 

 

 

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest