Antimder Mayıs Ayı Olağan Toplantısı

Antimder Mayıs Ayı Olağan Toplantısında “Gelişen Teknoloji, Ekonomi Ve Şirket Rekabetlerinde Eğitim Ve Yönetici Koçluğunun Gerekliliği Ve Kazançları” Gündem Maddesiydi.

ANTİMDER Haziran Ayı Olağan Toplantısı 02.06.2014 tarihinde Antalya Ramada Plaza’da gerçekleştirildi.

Eğitmen Sanem Zorlutuna tarafından gerçekleştirilen “Gelişen Teknoloji, Ekonomi ve Şirket Rekabetlerinde Eğitim ve Yönetici Koçluğunun Gerekliliği ve Kazançları” hakkındaki eğitim Haziran Ayı Olağan Toplantısının gündemiydi.ANTİMDER Haziran Ayı Olağan Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kurtar ’ın açılış konuşması ile başladı. Başkan konuşmasında ; “ANTİMDER Haziran Ayı Olağan Toplantımıza hoş geldiniz. Bu Ayki Toplantı konumuz “ Gelişen Teknoloji, Ekonomi ve Şirket Rekabetlerinde Eğitim ve Yönetici Koçluğunun Gerekliliği ve Kazançları Nelerdir ?” Eğitmenimiz Sanem Zorlutuna. Eğitmenimizi bize kazandıran ise Sn. Hüsamettin Boyraz kendisine de buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli Üyelerimiz Yönetim Kurulu olarak  sektörümüzde faaliyet göstermekte olan meslektaşlarımızı  ziyaret etmeye başladığımızı önceden de söylemiştik.Bu ayki Sektör ziyaretlerimizi 24 Mayısta gerçekleştirdik, Tema ( Abdullah Çokbenli ),

Ak Yapı ( Mustafa Üstem),Akay Yapı ( Muzaffer Akay ),Senkron Yapı ( Hüsamettin Boyraz ), Daphne Yapı ( Kamil Yetkin ) ‘i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk, üyemiz olmayanlara kendilerini aramızda görmek istediğimizi ilettik. Bu ay inşallah bu değerli Arkadaşlarımızın üyelik işlemlerini tamamlayacağız. Bu ay bir yeni üye kazandık.  Sektörümüzün önemli firmalarından Arsucan —  Sinan Coşkun

Kendileri Şehir Dışında ama sizlerin nezdinde aramıza hoş geldiniz diyorum.Bildiğiniz gibi Her Toplantımızda Üye tanıtımları Yapacağımızı duyurmuştuk Birazdan üyelerimizden Engin Karabulut- Göbülü, Musa Can- Ascanlar ‘ın firma tanıtımları ile daha yakından tanıma fırsatı elde etmiş olacağız.Haziran Ayı Olağan Toplantımızın eğitim konusu “ Gelişen Teknoloji, Ekonomi ve Şirket Rekabetlerinde Eğitim ve Yönetici Koçluğunun Gerekliliği ve Kazançları Nelerdir ?” konusunda Üyelerimizi bilgilendirmek istedik. Eğitim ve Bilgilendirme Sanem Zorlutuna tarafından yapılacak, kendisine şimdiden başarılar diliyorum.

Ayrıca ANTİMDER Yönetim Kurulu tarafından yürüttüğümüz çalışmalardan bir tanesi de sağlıkla ilgili Özel Antalya OFM Hastanesi ile ilgili yapılmış olan anlaşmayı sizlerle paylaşmak isterim. Belirli bölümleri hariç SGK ‘nın almış olduğu paydan %20 iskonto ile ANTİMDER Üyelerinin OFM Hastanesinden faydalanabileceğini sizlere duyururum. Birazdan da hastanenin yetkililerinden daha da ayrıntılı bir şekilde sizleri bilgilendireceklerdir. Tüm faaliyetlerimizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diler, iyi bir toplantı geçirmenizi temenni ederim. Dedi.

Bugünkü Toplantımızda Ticari hayatın devamı için önemli olan, Günlük hayatımızda sıkça Karşılaştığımız basit ancak Hayati önem taşıyan kuralları gözden geçirmek.Kullandığımız irsaliyeler,  faturalar ve kıymetli evraklar ile ilgili getirilen yeni yasal düzenlemeler var.  Mayıs Ayı Olağan Toplantımızın eğitim konusu yeni türk ticaret kanunu hakkında Üyelerimizi bilgilendirmek istedik.Eğitim ve Bilgilendirme Av. Ahmet Zengin tarafından yapılacak, kendisine şimdiden başarılar diliyorum.Tüm faaliyetlerimizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diler, iyi bir toplantı geçirmenizi temenni ederim.” Dedi.

Toplantı Üyelerimizden Engin karabulut ( Göbülü )ve Musa Can ( Ascanlar ) ‘ın kendilerini ve firmalarının tanıtımları ile devam etti.

Özel OFM Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Derya Gani ‘nin üyelere hastanenin sağlayacağı faydalardan bahsetti. Sistemde ANTİMDER üyesi olarak kayıtlarının yapıldığını üye işyerinde çalışanların ve birinci derece aile yakınlarının da bu imkânlardan faydalanabileceğinden bahsetti.Toplantımıza Talya Ajans Sahibi Müzeyyen Taşçı da katılım sağladı.Antalya’da yayınlanan Projem dergisinin her sayısında ANTİMDER ‘e de yer ayıracağını belirtti.

Toplantı Eğitmenimiz Sanem Zorlutuna ‘nın  “Gelişen Teknoloji, Ekonomi ve Şirket Rekabetlerinde Eğitim ve Yönetici Koçluğunun Gerekliliği ve Kazançları nelerdir? ” konulu sunumuna geçti. Karşılıklı iletişim halinde soru ve cevaplarla eğitimin günlük hayatımızdaki yeri konuşuldu.

Toplantımız ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İhan Kurtar’ ın Sanem Zorlutuna’ya toplantımıza katılımından ve de gerçekleştirmiş olduğu eğitimden dolayı teşekkür plaketi takdim etmesi ile son buldu.

 

 

 

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest