ANTİMDER MAYIS AYI OLAĞAN TOPLANTISI

ANTİMDER Mayıs ayı olağan toplantısı 04.05.2016 tarihinde AKUT Antalya Temsilcisi Yılmaz Sevgül ve Antalya Amerikan Kültür Koleji Eğitim Koordinatörü ve Genel Müdürü Eğitmen Hıfzı Yetgin’ in katılımıyla Antalya Ramada Plaza’da gerçekleşti.
Toplantı ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan’ ın açılış konuşmasıyla başladı. Nisan Ayı Olağan Toplantısından itibaren gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler ve faaliyetler hakkında bilgi veren başkan Volkan” Antalya ‘nın lokomotif olan sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu ayda ATSO, İnşaat Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Makine Mühendisleri Odası, başta olmak üzere ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bir önceki ay Antalya Batı ilçelerindeki üyelerimizi ve sektör temsilcilerimizi ziyaret etmiştik. Bu ay da Antalya doğu ilçelerine ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Hem doğu hem de batı ilçelerle ilgili ilerleyen dönemde toplantılar planlamaktayız. ANTİMDER Akademi için girişimlerde bulunduk. Mimarlar Odası ve Akdeniz Üniversitesi ile görüşmelere başladık. Yakın zamanda Üniversitenin Mimarlık Fakültesi öğrencilerine yönelik eğitimler planlamaktayız. Bu akşam bizlerle AKUT Yılmaz Sevgül misafirlerimizden bir tanesi. Yılmaz Sevgül önderliğinde 16-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Beşkonak ’da konaklamalı bir kanyon yürüyüşü organize edeceğiz. Diğer Misafirimiz Hıfzı Yetgin hoca kendisi de önemli eğitmenlerimizden biri . Bizleri kırmayarak toplantımıza katılımından dolayı her iki hocamıza da teşekkürlerimi sunar iyi bir toplantı geçmesini dilerim” Dedi.
Toplantı ANTİMDER Üyelerinden Ender Kuzucu- Ender Yapı, İlhan Kurtar- Delta Küvet, Birol Nalbant- Birol Yapı, Mehmet Kara- Reiber İnşaat olmak üzere üye tanıtımları ile devam etti.
AKUT Antalya Temsilcisi Yılmaz Sevgül kuruluşundan bu güne AKUT ‘u, Arama ve kurtarma çalışmaları hakkında bilgi verdi. Katılımcı üyelere kitabını imzaladı.

Eğitmen Hıfzı Yetgin ise “Eğitim&Liderlik& Değişim&Yaratıcılık” konulu eğitimini gerçekleştirdi. İnteraktif bir şekilde gerçekleşen eğitim karşılıklı soru cevaplarla tamamlandı.

Toplantının sonunda ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan Yılmaz Sevgül ve Hıfzı Yetgin ‘ e katılımlarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.Ayrıca ANTİMDER ‘ e yeni üye olarak katılım sağlamış olan Hüseyin Aslan, Mehmet Kara, Mustafa Yalım, M. Önder Yapıcı, Tunahan Çınar, Özkan Kaştan ‘ a aramıza hoş geldiniz plaketi takdim etti.

Mayıs Ayı Antimder (1) Mayıs Ayı Antimder (2) Mayıs Ayı Antimder (3)  Mayıs Ayı Antimder (5) Mayıs Ayı Antimder (6) Mayıs Ayı Antimder (7)

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest