ANTİMDER OCAK AYI OLAĞAN TOPLANTISI  “BİZ BİZE” OLMAK ÜZERE GERÇEKLEŞTİ.

ANTİMDER Ocak ayı olağan toplantısı 27.01.2017 tarihinde “BizBize” olmak üzere Atan Park Otel’de Gökhan Işıldar ’ın katılımıyla fasıl ve türküler eşliğinde gerçekleşti. Toplantıya ANTİMDER Üyelerinin yanı sıra geçmiş dönmem üyelerinin ve sektörün önde gelen firmalarının yetkilileri de katılım sağladı.

Toplantı ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan’ ın açılış konuşmasıyla başladı. “ Gerek Ekonomimizde, gerekse sektörümüzde sürekli döviz ve yeni yıldan beklentilerin yoğun olarak konuşulduğu şu günlerde, ANTİMDER Yönetim Kurulu olarak bu konulardan uzak bir toplantı organize edelim dedik ve Sektörümüzün güçlü sesi Gökhan Işıldar ‘ı davet etmek istedik. Aslında Sümer Ezgü ‘nün katılım sağlamış olduğu 2016 Haziran Ayı Olağan Toplantısına Gökhan Bey’i davet etmiştik ancak TRT Radyo ‘daki canlı yayınından dolayı katılım sağlayamamıştı. Bu akşama kısmet oldu. Tekrardan hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Gökhan Işıldar ‘ın  Fasıl ve türküleri eşliğinde devam eden toplantı Birol Kaplan ‘ın da saz ve türküleri ile devam etti.

Çok keyifli ve eğlenceli bir toplantının tamamlanmasının ardından ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan katılımlarından dolayı başta Gökhan Işıldar , Birol Kaplan olmak üzere teşekkürlerini sundu.

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest