Antimder Nisan Ayı Olağan Toplantısı

Antimder Nisan Ayı Olağan Toplantısında Dernek Faaliyetleri Konuşuldu.

ANTİMDER Nisan Ayı Olağan Toplantısı 08.04.2014 tarihinde Antalya Ramada Plaza’da gerçekleştirildi.ANTİMDER Yönetim Kurulunun almış olduğu kararla, dernek faaliyetlerine yön verebilmek adına komitelerin ve dernek faaliyet programının oluşturulması Nisan Ayı Olağan Toplantısının gündemiydi.

ANTİMDER Nisan Ayı Olağan Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kurtar ’ın açılış konuşması ile başlamıştır. Başkan konuşmasında ; “ANTİMDER Nisan Ayı Olağan Toplantımıza hoş geldiniz. Seçimler nedeniyle yoğun bir ayı geride bıraktık. Bizler de göreve geldiğimiz ilk toplantımızda konumuzu seçimlere ayırdık. Ancak bu ayki toplantımızı Yönetim Kurulumuzun almış olduğu kararla dernek faaliyetlerine yön verebilmek adına başlatacağımız çalışmalara ayırmak istedik. Siz değerli üyelerimizin de bu faaliyetlerimize katılım göstermenizi rica ediyorum.

Dernek faaliyetlerimizden önce bu ay iki yeni üye kazandık. Akser Proje – Koray Korkut, İkon Seramik- Sezgin Altınbaş kendilerine aramıza hoş geldiniz diyorum.Gene Yönetim Kurulumuzun almış olduğu kararla üyelerimizi ve şirketlerini daha iyi tanıyabilmemiz için her toplantımızdan önce 4-5 üyemizin tanıtımına yer vereceğiz. Böylece her üye birbirini daha iyi tanır ve ihtiyacı doğrultusunda birbirine daha kolay ulaşır kanaatindeyim.

Bu akşam Akser Proje – Koray Korkut, İkon Seramik _ Sezgin Altınbaş, Kamir Mermer- Yasin Tuza, Doğan Yapı – Talat Doğan bizlere hem kendilerini tanıtacaklar.Şimdiden tüm faaliyetlerimizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diler, iyi bir toplantı geçirmenizi temenni ederim.” Dedi.

İlhan Kurtar’ ın konuşmasını tamamlamasının ardından sırasıyla Talat Doğan- Doğan Yapı, Yasin Tuza- Kamir Mermer, Koray Korkur- Akser Proje, Sezgin Altınbaş- İkon Seramik olarak hem kendilerini hem de şirketlerinin tanıtımını gerçekleştirdiler.ANTİMDER Çalışma komiteleri belirlendi. Üye Geliştirme, Sosyal Aktiviteler, Eğitim ve Okul yardımları olmak üzere 4 ana başlıkta, her birinde en az 2 Yönetim Kurulu Üyesinin bulunacağı komiteler oluşturuldu.

ANTİMDER ‘i daha çok üyeli, daha çok sosyal yardım projesinde yer alan bir dernek olarak faaliyetlerine devam edebilmesi için fikirlerin beyan edildiği toplantı geçmiş dönem Başkanımız Süleyman Acar’a mevcut Başkanımız İlhan Kurtar’ ın derneğimize sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etmesi ile son buldu.

 

 

 

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest