Antimder Ocak Ayı Olağan Toplantısı

Antimder Ocak Ayı Olağan Toplantısında Yaklaşan Genel Kurul Konuşuldu.

06.01.2014 Pazartesi günü Hotel Su Antalya’da “ Genel Kurul Ön Görüşmeleri ” gündem maddesiyle ANTİMDER Ocak Ayı Olağan Toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıya sadece ANTİMDER Üyeleri katılım sağladı.Toplantı, ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Acar ’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Başkan Acar konuşmasında; “Değerli Meslektaşlarım Ocak Ayı Olağan Toplantımıza hoş geldiniz.2014 Yılının hepinize hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olmasını dilerim. Sizlerinde bildiği üzere Şubat Ayı içerisinde 5. Olağan Genel Kurulumuz var.04.02.2014 olarak Genel Kurul tarihimizi belirledik. Yeni Yönetim Kurulumuzu o gün sizlerin oylarıyla belirleyeceğiz. Şimdiden her şeyin hem ANTİMDER adına hem de bizler adına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.07.02.2014 Tarihinde göreve geldiğimiz günden bu güne kadar önceki Yönetimlerin çalışmaları doğrultusunda faaliyetlerimizi gerçekleştirdik. ANTİMDER ‘e katkı sağlayabilmek için hem zamanımızı hem emeğimizi gönülden kullandık. Bizden sonra seçilecek olan Yönetim Kurulunun ‘da aynı çalışmayı başarıyla gerçekleştireceğini düşünmekteyim. Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığım dönem süresince benden desteklerimi esirgemeyen siz değerli tüm dostlarıma şimdiden şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Birazdan İdari Genel Sekreterimiz Arzu Hanım 2004-2012 ‘ ye kadar ANTİMDER ‘in kuruluşundan başlayarak sizlere slayt sunum eşliğinde faaliyet raporunu sunacak. Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz İsmail Volkan ise sizlere bizlerin görevde olduğu 2012-2014 yılları ile ilgili bir faaliyet raporu sunacak. Hepinize iyi bir toplantı diler, sizleri sevgi ve saygıyla selamlarım..”  Diyerek açılış konuşmasını tamamladı.

Toplantı, ANTİMDER İdari Genel Sekreteri Arzu Akıncı’ nın Kuruluşundan 2012 yılına kadar hazırlamış olduğu ANTİMDER 2004-2012 Faaliyet raporu ve slâyt sunumu ile devam etti.

Slâyt sunumunun tamamlanmasının ardından, ANTİMDER Toplantı Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz İsmail Volkan 2012-2014 yılları ile ilgili slâyt sunumu eşliğinde faaliyet raporunu okuması ile devam etti.Sunumların tamamlanmasının ardından ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Acar “Yaklaşan genel kurulumuzda Yönetim Kurulumuzdan en az 3 Yönetim kurulu Üyesi arkadaşımın kalmasını istiyorum. Bu bugüne kadar da hep böyle olmuştur, böyle de devam etsin istiyorum. Böylece Yeni Yönetim Kurulu arkadaşların daha çabuk adapte olabileceğini düşünüyorum. Dedi.

Üyeler arası konuşmalar ve istişareler ardından 04.02.2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan ANTİMDER 5.Olağan genel Kurul’unda görüşmek dileğiyle toplantının kapanışı yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest