ANTİMDER Eylül Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleşti

ANTİMDER Eylül ayı olağan toplantısı 19.09.2017 tarihinde Antalya Rixos Downtown ‘da gerçekleşti. KALEKİM Sponsorluğunda gerçekleşen toplantıda kişisel gelişim uzmanı Selin GÜNSEV “ Kişisel İmaj Yönetimi” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Toplantıya ANTİMDER Üyelerinin yanı sıra inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların yetkilileri de katılım sağladı.

Toplantı ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan’ ın açılış konuşmasıyla başladı. “ Toplantıya katılım sağlayan tüm katılımcılara hoş geldiniz diyerek başlayan İsmail Volkan 2 aylık bir tatil döneminin ardından böyle kalabalık bir toplantıyla başlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi. Kalekim ‘ e ve Selin Günsev ‘ e bizi kırmayarak sağladıkları katkı ve katılımlarından dolayı şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum “ dedi.

ANTİMDER Eylül Ayı Olağan Toplantı Sponsoru olan KALEKİM yapı Kimyasalları adına Yurt içi Pazarlama Yöneticisi Kaan Uludağ Firma ve ürün tanıtımını gerçekleştirdi.

Firma tanıtımının tamamlanmasının ardından, Kişisel gelişim uzmanı Selin Günsev sözü aldı. “ İmaj Yönetimi” ile ilgili hazırlamış olduğu sunumu katılımcılarla paylaştı. Kişisel imajınız firmanızın imajıdır, ne vaat ettiğinize dikkat edin diyerek sözünü tamamlayan Selin Günsev katılımcılardan tam not aldı.

Sunumların tamamlanmasının ardından ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan KALEKİM A.Ş. adına Kaan ULUDAĞ ‘a ve Selin GÜNSEV ‘ e katılımlarından dolayı günün anısına plaket takdim etti.

 

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Yorum Yazın