ANTİMDER NİSAN AYI OLAĞAN TOPLANTISI

Antimder-Nisan-Ayi (15) Antimder-Nisan-Ayi (14) Antimder-Nisan-Ayi (13) Antimder-Nisan-Ayi (12) Antimder-Nisan-Ayi (11) Antimder-Nisan-Ayi (10) Antimder-Nisan-Ayi (9) Antimder-Nisan-Ayi (8) Antimder-Nisan-Ayi (7) Antimder-Nisan-Ayi (6) Antimder-Nisan-Ayi (5) Antimder-Nisan-Ayi (4) Antimder-Nisan-Ayi (3) Antimder-Nisan-Ayi (2) Antimder-Nisan-Ayi (1)ANTİMDER NİSAN AYI OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

ANTİMDER Nisan ayı olağan toplantısı 05.04.2016 tarihinde Mesa Teknik sponsorluğunda Çekül Vakfının katılımıyla Antalya Ramada Plaza’da gerçekleşti.
Toplantı ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan’ ın açılış konuşmasıyla başladı. 11.02.2016 tarihi itibari ile göreve başladıkları günden itibaren gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler ve faaliyetler hakkında bilgi veren başkan Volkan” Aldığımız görevi yerine getirmek ve ANTİMDER ‘in üye sayısı başta olmak üzere tanınırlığını arttırmak için yoğun bir şekilde çalışmalara başladık. 18 yeni üye kazandırdık. Üye sayımız şu anda 67. Ancak biz yılsonuna kadar 100 üye hedefliyoruz. Bunun için de öncelikle yerel yönetimler olmak üzere ziyaretlere başladık. Sektörümüzde faaliyet gösteren ancak üyemiz olmayan firmaları, bunun yanı sıra mevcut üyelerimizi de ziyaret ettik. Fabrika ziyaretimiz oldu. Bimsaş ‘ın katkılarıyla Wavin Academy ziyaretimiz çok verimli geçti. Önümüzdeki toplantılarda da yerel yönetimleri misafir etmeyi planlıyoruz “ dedi.

Toplantı Dernek Üyelerinden Nesrin Ayan Özben- Dekan Boya, Mehmet Cantürk- Aytaş , Sinan Coşkun- Arsucan, Bekir Akgün- Akgün Şirketler Grubu olan firmalarını tanıtımları ile devam etti.Toplantı konuğumuz Çekül Vakfı Antalya Temsilcisi Zeynep Esengil ‘in Çekül Vakfı ile ilgili sunumu ile devam etti.

Toplantı Sponsoru Mesa Teknik adına Saim Işıklı konuşmasını gerçekleştirdi. ANTİMDER Ailesi ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Saim Bey, firması ve ürünler hakkında kısa bir video ile devam etti.
Toplantı ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan ‘ın geçmiş dönem Başkanı İlhan Kurtar ‘a ve Toplantı konuğu Zeynep Esengil ‘ plaket takdimi ile devam etti.

ANTİMDER Yönetim Kurulu Üyesi S. Fatih Köksal’ın Mesa Teknik Saim Işıklı’ ya plaket takdim etmesiyle devam etti.Ayrıca ANTİMDER ‘e yeni üye olan Ali Rıza Özer ve Özdemir Sert ‘e ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan plaket takdim etti.

Recommend to friends
  • gplus
  • pinterest

Yorum Yazın